הסיפור שלנו בהמשכים...

היי, אני גיא ואלו הבנות והבן שלי... אבל הרבה לפני שהפכתי אבא לשלושה מדהימים ... הייתי ילד בעצמי , כזה שבמקום לפתור נוסחאות באלגברה ניסיתי לתקן את הכסא בכיתה, במקום לשנן משפטים מתוך סיפור המבול של נוח העדפתי לבנות ולנגר תיבה גדולה לכל בעלי החיים במושב . כך התגלגלו חיי בין הקשבה למורים למעשי נגרות ועיצוב עוד בילדותי במושב.  

עם השנים והזמן הלכתי חייתי את החלום שלי והמשכתי להגשים לאחרים . את הנגייה פתחתי יש לומר בדמיון כבר מגיל קטן ובבגרות פיניתי לי אסם במושב ששימש אותי לעבודות נגרות מגוונות לחברים , משפחה שהפכו למעגל גדול ורחב תפוצה מכל רחבי המדינה .... את הנגרייה

גיא קיצ'ינס אני פותח כל בוקר והשכם כבר 10 שנים עם צוות נגרים מיומן וחינני שמביא מקצוענות רבה ואהבה לעצב לאנשים חלומות במטבחים מעוצבים, וכל ריהוט משלים אחר לבית ומבלי לפספס גם נגרות חוץ על כל גווניה ובקשותיה. 

גיא קיצ'ינס

הנגרייה בכפר 

בנגרייה בכפר אנו מבצעים ומנגרים את כל עבודות הנגרות בדגש על עיצוב אישי לרצונו של הלקוח.  זו לא קלישאה אלא הבטחה לשמה. רצון הלקוח נעוץ בראש העדפותינו ואנו זורמים עם הלקוחות שלנו בכל סגנון וחלום שחלמו  להגשים בדיוק ולא ליד . בתוך כך, השימוש בחומרים

בגיא קיצ'ניס ללא פשרות - עץ טבעי כפי שזה נשמע כך אנו עובדים ומעצבים. כמו כן, התאמות אישיות לתקציב ורצון למטבח חכם וריהוט ואביזרים משלימים למטבח בימינו. 

 

מלבד מטבחים מעוצבים אנו מנגרים את כל עבודות הנגרות כולל פנים וחוץ. הרשימה ארוכה - ואנו מבינים שזמנכם קצר בשיטוט קצר באתר תוכלו להתרשם ממגוון העבודות עבור כל רהיט שאי פעם חלמתם ורציתם לביתכם.  דפדפו בקטלוג החדש ובו פרויקטים ללקוחות שלנו.  התמונות לגמרי לא להמחשה בלבד אלא מציאות אמיתית שקיימת בבתים שונים של לקוחותינו ברחבי הארץ.

 

ראוי להדגיש שאני מגיעים לכל מקום בארץ - מדן ועד אילת . הצוותים שלנו נהנים מכל רגע לעצב מטבח במטולה כשבצד השני ישנו צוות נוסף שמרכיב גרם מדרגות לולייני בוילה במצפה רמון .

 

מעוניינים במטבח מותאם למאה ה-21 מבלי להחמיץ את החלום כבר במאה הזו...

פנו אלינו עוד היום לייעוץ אדריכלי ותכנון המטבח או כל ריהוט משלים ואחר לבית, למשרד ולכל חלל שדורש למלא ולעצב ברהיט כזה או אחר.  ה-say שלנו נעוץ בשמירה על אלגנטיות המשלבת כל טרנד עכשווי.  

נגרות בעץ